PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Paulina Pawłowska

Jeśli chcesz otrzymywać ode mnie (tj. od psycho-logiczna) mailowo informacje o mojej ofercie,
wpisz powyżej swój adres e-mail.

Tutaj mnie znajdziesz:

regulamin sprzedaży

polityka prywatności

polityka ochrony danych osobowych

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
03 września 2022

Teczka psychologa dziecięcego

Dokładnie pamiętam mój pierwszy dzień pracy jako psycholog.

Weszłam do gabinetu w którym znajdowały się dosłownie 2 rzeczy. Biurko i pusta szafa. Nie było materiałów do pracy, ani koleżanek, które mogłyby służyć radą. Sama, krok po kroku, uczyłam się, rozwijałam swój warsztat i wyposażyłam gabinet.

Nie jest tajemnicą, że kończąc studia mamy wiedzę teoretyczną i kiedy przychodzi czas pierwszej pracy okazuje się, że... nie wiadomo od czego zacząć.

 

Opinie, orzeczenia, konsultacje z rodzicami, zajęcia indywidualne i grupowe. Można się przerazić.

 

Nie każdy potrafi się w tym wszystkim samodzielnie odnaleźć. Widziałam wiele początkujących osób i wiele z nich rezygnowało z pracy bardzo szybko bo... nie wiedziały co właściwie mają robić.

Teczka psychologa dziecięcego to materiały stworzone właśnie z myślą o początkujących psychologach. By w jednym miejscu mieć materiały do pracy indywidualnej, grupowej a także konsultacji z rodzicami. By mieć gotową bazę, którą z czasem będzie się uzupełniać o kolejne rzeczy.

Myślę, że materiały mogą być użyteczne także dla psychologów, którzy już trochę pracują, ale chcieliby zaopatrzyć się w dodatkowe rzeczy (bo jak wiadomo, tego nigdy dosyć!🤪).Oprócz TECZKI PSYCHOLOGA DZIECIĘCEGO można zakupić dostęp do szkolenia dla psychologów szkolnych i przedszkolnych. Szkolenie bardzo praktyczne, wyposażające w podstawową wiedzę i materiały do pracy.

 

 

 

Karty pracy do wykorzystania podczas zajęć/terapii z dziećmi

 

 

Kwestionariusz do przeprowadzenia wywiadu z rodzicami

 

 

Arkusz pomocny przy prowadzeniu obserwacji dzieci w szkole czy przedszkolu

 

 

Scenariusze do przeprowadzenia zajęć grupowych

 

 

 

Dziękuję Wam, że tak licznie kupujecie teczkę. Wszystkie pozytywne opinie, które do mnie spływają, to ogromna motywacja do dalszej pracy.